• Remont szkoły

• Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wyremontowanej szkoły w Chudku. W ramach prac wykonane zostało docieplenie, zmieniono dach, podłogi, oświetlenie, wstawiono nowe okna, wyremontowano łazienki, przebudowano starą salkę gimnastyczną.

Gruntowną przemianę przeszła kotłownia. Zamiast starych, zniszczonych pieców węglowych pojawiła się nowoczesna, bardzo wydajna pompa ciepła. W odnowionych pomieszczeniach powstały sale przedszkolne oraz Muzeum Kurpiowskie, z niezwykle ciekawymi eksponatami.

Inwestycja kosztowała 2 800 000 złotych. Gmina Kadzidło pozyskała blisko 1 800 000 złotych z programów unijnych. Prace wykonała kolneńska firma IN-KOL. Uczniom, rodzicom, nauczycielom, Panu dyrektorowi, pracownikom szkoły, całej społeczności chudkowskiej, serdecznie gratulujemy.